Jak wybrać idealne buty na Sylwestra?
Ogólna

Jak wybrać idealne buty na Sylwestra?

Każda kobieta może mieć własny pomysł na idealną kreację sylwestrową. Niezmienne pozostaje natomiast to, że jej nieodłącznym elementem są buty damskie. W tę jedyną noc w roku nie powinny być one zbyt nudne.

Monotonii należy powiedzieć nie nawet wówczas gdy Sylwestra spędza się na tak zwanej domówce. Powinny z niej zrezygnować nawet najbardziej zagorzałe miłośniczki sportowego czy casualowego stylu. Co ciekawe, wybierając się na zabawę sylwestrową, wcale nie muszą one rezygnować ze swoich ulubionych obuwniczych modeli.

Wystarczy zdecydować się na przykład na trampki zdobione metalowymi, świecącymi dodatkami czy te w nietypowym, na przykład złotym kolorze. W Sylwestra bowiem przede wszystkim trzeba się dobrze czuć we własnej skórze i w tym, co ją okrywa. Przy okazji nie warto jednak rezygnować z odrobiny blasku.

Szpilki to sylwestrowy numer jeden

Dla wielu kobiet obuwniczym must have podczas nocy sylwestrowej są oczywiście szpilki. Na tych kilka godzin zakładają je nawet te panie, które na co dzień biegają w butach sportowych. Styliści przyklaskują, ponieważ zdaniem wielu specjalistów od wizerunku trudno o lepiej prezentującą się kobietę niż ta nosząca buty na wysokim obcasie. Szpilki to zatem bezpieczny wybór, choć nie zawsze wygodny czy praktyczny. Przy okazji należy przypomnieć paniom wybierającym się na bardziej nietypowe imprezy, jak na przykład te w plenerze czy na kuligu, że tam buty na wysokim i cienkim obcasie się nie sprawdzą.

Pewnym kompromisem mogą okazać się kozaki na obcasie, który jednak nie musi być jakoś szczególnie cieniutki. Wręcz przeciwnie, niektórzy projektanci w swoich kolekcjach już od jakiegoś czasu umieszczają buty na szerokich, kwadratowych obcasach. I wiele klientek już zdążyło się do nich przekonać. Na zabawę sylwestrową najlepiej zatem wybrać buty damskie pasujące do sposobu spędzania czasu oraz bezpieczne dla właścicielki.

Baleriny, buty na słupku, a nawet trampki

Współczesne kobiety bardzo cenią sobie swobodę oraz możliwość dopasowywania stylizacji do swojego indywidualnego gustu. Nie rezygnują z tego nawet podczas przygotowań do zabawy sylwestrowej. Dlatego na balach spotyka się także panie noszące płaskie buty damskie. Jeżeli takie baleriny są srebrne lub złote, a przynajmniej posiadają jakieś świecące ozdobniki, nikogo to nie zdziwi. Wręcz przeciwnie, wiele uczestniczek takich imprez świadomie rezygnuje ze szpilek, ponieważ chcą się wybawić i wytańczyć do białego rana. To właśnie na nie inne kobiety ze zmęczonymi, opuchniętymi stopami patrzą ze szczególną zazdrością.

Niektóre wyciągną wnioski i za rok także wybiorą wygodniejsze obuwie. Jeżeli nie baleriny, to może wyższe buty na słupku. Są obecnie bardzo modne chociażby w świecie gwiazd. Te w bardziej karnawałowym wydaniu przydadzą się także w ciągu nadchodzących tygodni hucznych zabaw, trwających aż do rozpoczęcia postu. Ostatecznie wybrać można też i trampki. Na współczesnych parkietach nie takie rzeczy już widziano. A najważniejsze to z parkietu nie schodzić wyłącznie przez wzgląd na niewygodne buty.

Post Comment