Uwodzenie kobiet – jakimi cechami powinien charakteryzować się mężczyzna?
Rozrywka

Uwodzenie kobiet – jakimi cechami powinien charakteryzować się mężczyzna?

Dla wielu mężczyzn uwodzenie kobiet jest sposobem na bardzo miłe spędzanie wolnego czasu. Są faceci, którzy nie mają z tym absolutnie żadnego problemu. Zdecydowanie większy odsetek stanowią jednak mężczyźni, którzy mają kolosalne kłopoty w trakcie uwodzenia nowo poznanej kobiety. Co zrobić, aby zmienić ten stan rzeczy?

Przede wszystkim mężczyzna musi być przekonany o swojej wartości. Kobiety – podobnie jak faceci – także zwracają dużą uwagę na wygląd. Trzeba zatem zrobić wszystko, aby pierwsze wrażenie było odpowiednie. Ważna jest akceptacja własnego wyglądu. Z drugiej jednak strony trzeba zatroszczyć się o uzupełnienie ewentualnych braków (jak choćby zadbanie o fryzurę, paznokcie itp). Wszystko po to, aby w czasie uwodzenia zaprezentować kobiecie swoją najlepszą wersję. Trzeba zatem zadbać nie tylko o kwestie związane z wyglądem, ale także z ubiorem. W końcu panie często patrzą na stylizację poznanych mężczyzn i na tej podstawie często wyrabiają sobie o nich pierwszą opinię.

Czym charakteryzują się skuteczne teksty na podryw? Odpowiedź znajduje się na blogu – uwodzenie dla każdego

Wielu mężczyzn podkreśla, że w czasie uwodzenia często zapominają przysłowiowego języka w gębie. Z tym też można jednak sobie poradzić. Jak? Każdy facet musi zdawać sobie sprawę, że większość kobiet oddaje na pierwszym spotkaniu inicjatywę. To mężczyźni muszą prowadzić rozmowę i zadbać, aby nie następowały zbyt długie momenty ciszy. Dobry uwodziciel musi zatem charakteryzować się znajomością rozmaitych tematów, aby żonglować nimi w celu podtrzymania rozmowy. Trzeba podkreślić, że skuteczne uwodzenie w dużej mierze zależy od tak zwanej „dobrej bajery”. Nie możecie łudzić się, że bez odpowiedniej praktyki spotkacie wymarzoną przez was kobietę i będziecie sypać na prawo i lewo rozmaitymi tematami. Do tego konieczna jest praktyka. Warto zatem jak najczęściej konwersować z różnymi kobietami. Wszystko po to, aby nauczyć się nie tylko rozmawiać, ale także słuchać. Warto też mieć przygotowaną listę tematów – oczywiście w głowie – które możecie poruszyć na spotkaniu z nowo poznanymi paniami.

Większość mężczyzn popełnia podstawowy błąd i porusza tematy, które zazwyczaj po prostu nie interesują kobiet. Nie możecie żyć bez piłki nożnej czy motoryzacji? To świetnie, ale musicie zdawać sobie sprawę, że panie zazwyczaj nie podzielają takich zainteresowań. Powinniście zatem mieć w zanadrzu tematy, które w zdecydowanej większości przypadków przypadną do gustu paniom. Nie zaszkodzi mieć chociaż minimalnego pojęcie o tym co dzieje się na przykład w polskich serialach czy na scenie muzycznej itp. Na pewno zaskoczycie tym kobiety, co pozwoli wam skuteczniej przeprowadzić proces uwodzenia.

Post Comment